Gaziantep Kart İle Gazibis Üyeliği

Gazibis artık Gaziantep Kart sisteminde. Otobüs, tramvay ve diğer tesis girişlerinde kullanmakta olduğunuz Gaziantep Kart‘ınızı (serbest/ücretsiz kart tipleri hariç) artık Gazibis‘ten bisiklet kiralamada da kullanabilirsiniz.

Gazibis sistemine daha önceden üye olduysanız, üyeliğinizi Gaziantep Kart‘a aktarabilmeniz de mümkündür. Yapmanız gereken tek işlem 5 dakikada doldurabileceğiniz internet formu üzerinden, Gaziantep Kart‘ınız ile Gazibis sistemine üye olmak. Şimdi aşağıdaki seçeneklerden işleme başlayabilirsiniz.

Konuyla ilgili sorularınız için 0342 329 45 45 nolu telefon ve 0533 784 27 27 numaralı whatsapp hatlarımızdan anında destek alabilirsiniz.

NOT: İnternet formundan üyelik hizmeti sadece ikamet kaydı Gaziantep‘te olanlar için geçerlidir. İkamet kaydı başka şehirlerde olanların, Gaziantep Kart Merkez Şube‘ye gelerek Gaziantep Kart‘ı ile bizzat üyelik işlemini yaptırması gerekmektedir. Gaziantep Kart İşlem Merkezi‘nden kayıt ücretsizdir, yanınızda kimliğinizin ve Gaziantep Kart‘ınızın olması yeterlidir. Gaziantep Kartınız henüz yoksa onu da ücretli olarak Gaziantep Kart İşlem Merkezi‘nden edinmek mümkündür.