1 Bisiklet Al'a Tıkla

Gazibis Gaziantep Kart İle Kiralama - Aşama 1

2 Gaziantep Kart'ını Okut

Gaziantep İndirimli veya Tam kartınızı KART OKUYUCU bölgesine tutunuz. Bu işlem 5 saniye kadar sürmektedir.

Gazibis Gaziantep Kart İle Kiralama - Aşama 2

3 Şifre'ni Gir

Gaziantep Kart şifrenizi ekrana giriniz. (Bu şifre cep telefonunuza online kayıt sırasında gönderilmiştir.) Kartınız blokeli değil ve yeterli bakiyeniz mevcut ise (en az 20TL) sistem size bir bisiklet tahsis edecektir. Alabileceğiniz bisiklet numarasını ekrandan görebilirsiniz. Sistem bisikleti kendisi seçer.

4 Bisikletini Al

Gazibis Gaziantep Kart İle Kiralama - Aşama 3

Otomatik Bisiklet Seçimi

Ekranda belirtilen numaradaki bisikleti 20 saniye içerisinde kilit yuvasından kaldırarak alabilirsiniz. Kilit üzerinde bulunan kırmızı led ışıkların Yeşile dönmesi gerekmektedir. 20 saniyede alınmaz ise sistem kilitlenecektir. Bu durumda işlemi tekrarlayınız. Ekstra ücret kesilmez.

Bisikleti aldıktan sonra sağlamlığını 60 saniye içerisinde kontrol ediniz. Herhangi bir sorun yok ise kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir arıza var ise iade ediniz. 60 saniye içinde iade edilen bisikletten ücret kesilmez. (Almak istediğiniz Bisikleti önce kontrol ediniz.)

“Bisikletini Seçerek Al” Seçeneği

SEÇEREK ALIRKEN; İşlem sonunda Ekranda başarılı işlem bilgisi görüldükten sonra belirttiğiniz bisikletin yanına giderek bisikleti yuvadan alınız. Üyelik kartı ile sadece 1 (bir) adet bisiklet alınabilir.